Basisschool Hof Pepijn in Landen neemt maatregelen om verspreiding Britse variant in te dijken: sluit deuren in beide vestigingen

“Onze school wordt momenteel hard getroffen door de Britse variant van het coronavirus. Deze namiddag werd samen met de burgemeester, de crisiscel van de stad Landen, het agentschap zorg en gezondheid en het CLB beslist om onze school (beide vestigingen) een week te sluiten. Er wordt gedurende deze week ook geen buitenschoolse opvang aangeboden en de leerlingen mogen geen hobby’s uitoefenen in clubverband.Dit was zeker en vast geen eenvoudige beslissing maar wel eentje in het belang van de gezondheid van iedereen. De ouders ontvingen reeds een bericht met bijkomende informatie ivm het afstandsonderwijs. We hopen dat iedereen gezond blijft!” Basisschool Hof Pepijn

V.R